پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد کاربرد سیستم خنک کننده مایع در سیستم باتری برق
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-0731-84282664
اکنون تماس بگیرید

کاربرد سیستم خنک کننده مایع در سیستم باتری برق

2023-05-10

آخرین اخبار شرکت در مورد کاربرد سیستم خنک کننده مایع در سیستم باتری برق

 

 

با تبدیل شدن نیاز به IP67 برای خودروهای سواری، سیستم های خنک کننده مایع به طور گسترده در باتری های برق مورد استفاده قرار گرفته اند.

 

تعریف صفحه مایع خنک شده: در سیستم باتری قدرت، گرمای اضافی در اثر عملکرد باتری تولید می شود.گرما از طریق تماس بین باتری یا ماژول و سطح دستگاه آلومینیومی نوع صفحه ای منتقل می شود و در نهایت با عبور مایع خنک کننده از کانال جریان داخلی دستگاه منتقل می شود.

الزامات عمومی برای صفحات خنک کننده مایع

 

قدرت اتلاف حرارت بالا،قادر به صدور به موقع گرمای اضافی تولید شده در حین کار باتری قدرت، جلوگیری از افزایش بیش از حد دما.

 

قابلیت اطمینان بالاکار در محیط های وسایل نقلیه جاده ای، لرزش، ضربه، محیط های متناوب دمای بالا و پایین، شرایط کاری نسبتاً سختی برای اکثر محصولات است.با این حال، ولتاژ باتری های برق اغلب چند صد ولت است و نشت مایع خنک کننده یک مشکل جدی است.حتی اگر از یک خنک کننده با عملکرد عایق خوب استفاده کنید، عملکرد عایق بلافاصله در هنگام مواجهه با ناخالصی های خارجی کاهش می یابد.بنابراین، قابلیت اطمینان آب بندی صفحه خنک کننده بسیار مهم است.

 

طراحی دقیق اتلاف گرمااز اختلاف دمای بیش از حد در سیستم جلوگیری می کند که به دلیل عملکرد مورد نیاز خود باتری های لیتیومی است.عملکرد و پیری باتری ها ارتباط نزدیکی با دمای کار دارد.

 

الزامات سخت برای وزن صفحه خنک کننده، که از پیگیری چگالی انرژی در سیستم باتری قدرت ناشی می شود.سیستم های خنک کننده ای که به طور جدی چگالی انرژی سیستم را کاهش می دهند، هم برای مشتریان و هم برای طراحان غیرقابل قبول هستند.

 

 

CTS از چه نوع صفحه خنک کننده مایع استفاده می کند؟لطفاً تصاویر زیر را بررسی کنید، ما معمولاً صفحه خنک کننده را در ته بسته باتری قرار می دهیم، می تواند دمای باتری را تنظیم کند تا آن را در محدوده دمای مناسب برای عملکرد باتری حفظ کند.اختلاف بین بالاترین و کمترین دما را در بسته باتری کاهش دهید.به جز سیستم خنک کننده، ما همچنین می توانیم سیستم گرمایش باتری را یکپارچه کنیم.اگر می خواهید در مورد سیستم مدیریت حرارتی باتری بیشتر بدانید، با ما تماس بگیرید، متشکرم!

آخرین اخبار شرکت کاربرد سیستم خنک کننده مایع در سیستم باتری برق  0

  آخرین اخبار شرکت کاربرد سیستم خنک کننده مایع در سیستم باتری برق  1

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب بسته باتری EV تامین کننده. حق چاپ © 2021-2024 ctsbattery.com . تمامی حقوق محفوظ است.