پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد حجم نصب باتری برق چین در رتبه اول جهانی قرار دارد
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-0731-84282664
اکنون تماس بگیرید

حجم نصب باتری برق چین در رتبه اول جهانی قرار دارد

2023-05-17

آخرین اخبار شرکت در مورد حجم نصب باتری برق چین در رتبه اول جهانی قرار دارد

بر اساس داده‌هایی که اخیرا توسط SNE Research کره جنوبی منتشر شده است، در سه ماهه اول سال 2023، CATL (300750) با سهم بازار جهانی 35 درصد برای باتری‌های برق در رتبه اول قرار گرفت، BYD (002594) با سهم بازار جهانی 16.2 درصد در رتبه دوم قرار گرفت. و تولید کنندگان باتری چینی بیش از 50 درصد سهم بازار جهانی باتری های برق را داشتند.

کارشناسان صنعت می گویند که فروش خودروهای انرژی نو در سه ماهه اول به پایین ترین سطح خود رسید، اما برای سه ماهه دوم، با کاهش قیمت مواد اولیه و افزایش تقاضا، انتظار می رود باتری های برق وارد فصل اوج شوند.

 

سهم بازار را حفظ کنیدافزایش می یابد

 

 

بر اساس داده‌های تحقیقاتی SNE، در سه ماهه اول سال جاری، تعداد کل نصب‌های جدید باتری خودروهای الکتریکی در سراسر جهان با 38.6 درصد افزایش نسبت به سال قبل، به 133 گیگاوات ساعت رسید.طبق داده‌های منتشر شده توسط انجمن خودروی چین، از ژانویه تا مارس، ظرفیت نصب شده تجمعی باتری‌های برق در چین 65.9 گیگاوات ساعت بوده است که نسبت به سال گذشته 28.4 درصد افزایش داشته است.

 

در سه ماهه اول، CATL با سهم بازار جهانی 35 درصد، رتبه اول را در حجم نصب باتری های برق جهانی کسب کرد.BYD با سهم بازار جهانی 16.2 درصد در رتبه دوم قرار دارد.داده ها نشان می دهد که در سه ماهه اول سال جاری، حجم بارگیری CATL و BYD به ترتیب 35.9 درصد و 115.5 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته و به 46.6 گیگاوات ساعت و 21.5 گیگاوات ساعت رسیده است.

 

در سال‌های اخیر، سهم بازار جهانی شرکت‌های باتری‌های برق چینی به طور مداوم در حال افزایش بوده است، در حالی که به عنوان یک تولیدکننده باطری معتبر، سهم بازار جهانی غول‌های باتری برق کره جنوبی LG، SK و Samsung SDI یک روند کلی نزولی را نشان داده است.

در سال 2022، ال‌جی نیو انرژی، SK و سامسونگ SDI مشترکاً 23.7 درصد از بازار جهانی باتری خودروهای الکتریکی را به خود اختصاص دادند که در مقایسه با سال 2021، 6.5 درصد کاهش داشت. در سال 2022 به سهم بازار جهانی 37 درصد دست یافت که نسبت به 33 درصد در سال 2021، 4 درصد افزایش داشت. همراه با 6 تولیدکننده برتر باتری های برق چینی، سهم بازار جهانی آن به 60.4 درصد رسید، که افزایش قابل توجهی از 48.2 درصد در سال 2021 نشان می دهد. .

 

گزارش تحقیقات اوراق بهادار CITIC اشاره می‌کند که تولیدکنندگان باتری در انتظار سال 2023 نسبت به رشد درآمد و حاشیه سود خوش‌بین هستند و به رشد بازار جهانی باتری‌های برق و نیروی محرکه یارانه‌های مالیاتی بر حاشیه سود خوش‌بین هستند.کنفرانس اتحاد نوآوری صنعت باتری‌های برق خودروی چین که اخیراً برگزار شد، اشاره کرد که تا سال 2023، تقاضا برای نصب باتری برق در چین به 409.9 گیگاوات ساعت خواهد رسید که نسبت به سال گذشته 39.3 درصد افزایش داشته است.

 

تحقیقات SNE پیش‌بینی می‌کند که تا سال 2035، فروش جهانی خودروهای الکتریکی تقریباً 80 میلیون دستگاه خواهد بود که انتظار می‌رود ضریب نفوذ آن به حدود 90 درصد برسد.تقاضا برای باتری های ثانویه خودروهای الکتریکی نیز از 687 گیگاوات ساعت در سال 2023 به 5.3 تراوات ساعت در سال 2035 افزایش خواهد یافت.

آخرین اخبار شرکت حجم نصب باتری برق چین در رتبه اول جهانی قرار دارد  0

 

تقاضای قوی بازار

 

با توسعه سریع صنعت خودروهای انرژی جدید چین، نرخ نفوذ بازار در حال افزایش است، که تقاضای زیادی را برای شرکت‌های باتری‌سازی به همراه داشته است.CTS ما در سال 2011 تأسیس شد، که یک تولید کننده متخصص در تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات بسته های باتری قدرت است، با تمرکز بر محصولات باتری لیتیومی سفارشی یک مرحله ای، مانند باتری های وسایل نقلیه الکتریکی، باتری های موتور سیکلت برقی، بسته باتری های OEM. و غیره...

 

CTS با تیم تحقیق و توسعه بیست نفره که دارای تجربه غنی هستند، با انتخاب سلول‌های لیتیوم درجه یک با چگالی انرژی بالا و مونتاژ سلول‌ها در بسته‌هایی با اشکال و اندازه‌های مختلف، بر سفارشی‌سازی باتری برق برای بازارهای متوسط ​​و بالا تمرکز می‌کند.تمام باتری ها با رعایت استانداردهای تست ایمنی تولید می شوند.

ما همیشه از کنترل کیفیت دقیق پیروی می کنیم که کیفیت بالاتر محصولات را تضمین می کند.با مفهوم "مشتریان اول، کیفیت زندگی"، ما به شدت از سیستم مدیریت ISO 9001 و TS16949 از طریق تولید هر جزئیات پیروی می کنیم، هر باتری باید قبل از تحویل به شدت آزمایش شود.

 

اگر در مورد باتری های برق سوالی دارید، با ما تماس بگیرید، با تشکر

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب بسته باتری EV تامین کننده. حق چاپ © 2021-2024 ctsbattery.com . تمامی حقوق محفوظ است.