پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد پروژه تبدیل اتوبوس های CTS در اندونزی
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-0731-84282664
اکنون تماس بگیرید

پروژه تبدیل اتوبوس های CTS در اندونزی

2023-12-21

آخرین اخبار شرکت در مورد پروژه تبدیل اتوبوس های CTS در اندونزی

 

در ژوئیه 2023، مدیر فروش CTS ربکا و مهندس باتری الکتریکی جون از یک مشتری در اندونزی بازدید کردند و به مشتری در محل برای راه اندازی و آزمایش سیستم باتری کمک کردند.مشتری یک سازنده معروف خودرو در اندونزی است.

 

آخرین اخبار شرکت پروژه تبدیل اتوبوس های CTS در اندونزی  0

 

اخیرا این مشتری یک خبر خوب را با ما به اشتراک گذاشت و قدردانی و قدردانی خود را از محصولات و خدمات CTS ابراز کرد. مشتری گفت:

آرامش ذهن شما وقتی می رسد که فروشنده ای با حمایت کامل داشته باشید، وقتی قطعات یا وسیله نقلیه ای را خریداری می کنید، به طور کامل پرداخت می کنید،و بعد از مدتی به پشتیبانی فروشنده نیاز دارید و فروشنده هنوز هم به شما خوب خدمت می کند، قطعات مورد نیاز خود را فراهم کنید، مشاوره ای که می خواهید را ارائه دهید، پس بهترین فروشنده شما خواهد بود. به سادگی، قابلیت اطمینان اهمیت دارد و پشتیبانی قوی (فروشنده) ضروری است.هميشه از حمايت ربکا و جان در سي تي اس سپاسگزارم. "

 

این اتوبوس بین شهری Hino R260 در اصل یک اتوبوس با سوخت دیزل بود، با کمک باتری Hunan CTS، به طور کامل به یک اتوبوس 100٪ خالص الکتریکی تبدیل شد.کل سیستم باتری لیتیوم فوسفات آهن 320kWh توسط CTS تامین شدما از یک طراحی ماژولار استاندارد استفاده کرده ایم، که در آن هر ماژول با 76.8V و 412Ah کار می کند. سیستم باتری شامل 10 ماژول در یک پیکربندی 5S2P است،که در نتیجه ولتاژ کل 384V و ظرفیت 824Ahاین طراحی ماژولار اجازه می دهد تا انعطاف پذیری بیشتری در نصب باتری داشته باشد و آن را برای اکثر اتوبوس های موجود در بازار مناسب کند.

 

آخرین اخبار شرکت پروژه تبدیل اتوبوس های CTS در اندونزی  1

   

این پروژه تبدیل اتوبوس پس از بیش از 9 ماه نصب و راه اندازی و پس از 450 کیلومتر آزمایش جاده با موفقیت به پایان رسید.

 

آخرین اخبار شرکت پروژه تبدیل اتوبوس های CTS در اندونزی  2

 

 

CTS یک شرکت است که خدمات فناوری سفارشی برای باتری های لیتیوم را ارائه می دهد، با 12 سال تجربه تحقیق و توسعه.باتری های لیتیوم سفارشی ما در زمینه های مختلف مانند کامیون های الکتریکی استفاده می شود، وان ها، اتوبوس ها، قایق های الکتریکی و وسایل نقلیه انرژی پاک. کارخانه CTS گواهینامه IATF16949 برای سیستم های مدیریت کیفیت خودرو را به دست آورده است.نشان دادن مهارت و تجربه ما در تولید محصولات درجه خودرو.

 

CTS قدرت موتورهای جهانی را دارد.

 

اگر شما هر گونه سؤال باتری دارید، لطفا ایمیل به emily@ctsbattery.com بفرستید، ممنون.

 

 

 

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب بسته باتری EV تامین کننده. حق چاپ © 2021-2024 ctsbattery.com . تمامی حقوق محفوظ است.