پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد باتری خورشیدی CTS48100 Lifepo4
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-0731-84282664
اکنون تماس بگیرید

باتری خورشیدی CTS48100 Lifepo4

2021-07-16

آخرین اخبار شرکت در مورد باتری خورشیدی CTS48100 Lifepo4

باتری لیتیوم آهن فسفات CTS 48V 100Ah برای بسیاری از برنامه های خورشیدی از جمله سیستم ذخیره انرژی خورشیدی خانگی ، سیستم خارج از شبکه و سیستم های نظارت مناسب است.این دارای ایمن ترین فناوری باتری LFP و سیستم مدیریت باتری داخلی (BMS) است.، ظرفیت می تواند با صرفه جویی در فضا قابل ارتقا باشد ، محصولات فروش 48V BESS ما ، ما این سیستم های باتری را در بسیاری از کشورها صادر کرده ایم.

آخرین اخبار شرکت باتری خورشیدی CTS48100 Lifepo4  0آخرین اخبار شرکت باتری خورشیدی CTS48100 Lifepo4  0
 

اکنون باتری لیتیوم یک روند جدید برای جایگزینی باتری اسید سرب برای ذخیره خورشیدی است ، این مزایای زیادی نسبت به باتری اسید سرب دارد:

نور روی وزن ؛سنگین بر قدرت

باتری های لیتیوم به طور معمول یک سوم وزن کمتری دارند و تا 50٪ انرژی بیشتری نسبت به باتری های سرب اسید AGM یا GEL دارند و انرژی بیشتری نیز تأمین می کنند.

 

چرخه های زندگی طولانی تر:

باتری های لیتیوم Lifepo4 تا 6 برابر بیشتر از باتری های اسید سرب عمر می کنند و هنوز هم بعد از 3000 چرخه 80٪ ظرفیت نامی را تأمین می کنند.زمان بیشتری را صرف انرژی برنامه های خود کنید و زمان کمتری را برای تعویض باتری های خود صرف کنید.

 

ساعتهای بیشتری از قدرت:

باتری های لیتیوم LIfepo4 بدون در نظر گرفتن میزان دشارژ ، 100٪ ظرفیت نامی خود را تأمین می کنند.باتری های اسید سرب معمولاً با میزان تخلیه بالاتر ، انرژی قابل استفاده کمتری را تأمین می کنند.آنها معمولاً برای جلوگیری از کاهش عمر به 50٪ ظرفیت نامی محدود می شوند.

 

نقدی در عملکرد

در حالی که باتری های لیتیوم یون ممکن است در جلو هزینه بیشتری داشته باشند ، پس انداز طولانی مدت آن بسیار زیاد است.باتری های لیتیوم عملکردی بالاتر و عمر بیشتری نسبت به باتری های اسید سرب دارند.این به معنای کاهش هزینه های تعویض و نیروی کار و کاهش زمان است.

 

وقتی برق خانه یا محل کار خود را تأمین می کنید ، به انرژی نیاز دارید که می توانید به طور شبانه روزی به آن وابسته باشید ، فرقی نمی کند که شبکه یا خاموش باشید.CTS48V100 یک راه حل امن ، تمیز و با انرژی بالا برای انواع سیستم های خورشیدی ارائه می دهد.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب بسته باتری EV تامین کننده. حق چاپ © 2021-2024 ctsbattery.com . تمامی حقوق محفوظ است.