پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد چگونه باتری های لیتیوم آهن فسفات را شارژ کنیم؟ روش صحیح استفاده از باتری های لیتیوم آهن فسفات
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-0731-84282664
اکنون تماس بگیرید

چگونه باتری های لیتیوم آهن فسفات را شارژ کنیم؟ روش صحیح استفاده از باتری های لیتیوم آهن فسفات

2022-12-30

آخرین اخبار شرکت در مورد چگونه باتری های لیتیوم آهن فسفات را شارژ کنیم؟ روش صحیح استفاده از باتری های لیتیوم آهن فسفات

چگونه باتری های لیتیوم آهن فسفات را شارژ کنیم؟

روش صحیح استفاده از باتری های لیتیوم آهن فسفات

 

نام کامل باتری های Lifepo4 باتری فسفات آهن لیتیوم است.از آنجایی که عملکرد آن به ویژه برای کاربرد برق مناسب است، کلمه "قدرت" به نام آن اضافه شده است، یعنی باتری برق لیتیوم آهن فسفات.

 

در حال حاضر، بازار اصلی باتری‌های فسفات آهن لیتیوم به ترتیب در بازار اتوبوس برقی و بازار خودروهای سواری برقی استفاده می‌شود.مسائل مربوط به شارژ فسفات آهن لیتیوم نیز بزرگ شده است.

 

به عنوان مثال، آیا می توان باتری های لیتیوم آهن فسفات را هر روز شارژ کرد، آیا باتری لیتیوم آهن فسفات در هر زمان شارژ می شود و غیره.

آخرین اخبار شرکت چگونه باتری های لیتیوم آهن فسفات را شارژ کنیم؟ روش صحیح استفاده از باتری های لیتیوم آهن فسفات  0

 

بنابراین، بیایید نگاهی به روش شارژ صحیح باتری‌های لیتیوم فسفات آهن بیندازیم.

 

در ترکیب با اصل کار بسته باتری لیتیومی، روش استفاده صحیح عمدتاً شامل سه جنبه است:شارژ، تخلیه و نگهداری

 

1.روش صحیح شارژ بسته های باتری لیتیومی

 

اول، اصل شارژ کم عمق و تخلیه کم عمق

 

در مرحله دوم، شارژ کامل می تواند از شارژ بیش از حد جلوگیری کند.برای باتری‌های لیتیوم یونی در صنعت صنعتی، هنگام استفاده از باتری‌ها در گذشته، شارژ نسبتاً کند است.ممکن است برای یک بار شارژ 8 تا 12 ساعت طول بکشد، در حالی که بسته های باتری لیتیومی می توانند به شارژ سریع دست پیدا کنند.یک باتری لیتیومی با ظرفیتی برابر با باتری ذخیره سازی تنها حدود 4 ساعت طول می کشد تا در هر بار شارژ کامل شود، بنابراین در هنگام شارژ توجه کنید و بسته باتری لیتیومی را با توجه به زمان شارژ باتری ذخیره سازی شارژ نکنید.

 

در نهایت، بهتر است از دو چیز در یک زمان استفاده نکنید.

به زبان ساده، اجازه ندهید باتری لیتیومی هنگام شارژ کار کند.دلیل اصلی عدم انجام این کار نیز بسیار ساده است.این رویکرد عمر مفید بسته باتری لیتیومی را کاهش می دهد.

 

آخرین اخبار شرکت چگونه باتری های لیتیوم آهن فسفات را شارژ کنیم؟ روش صحیح استفاده از باتری های لیتیوم آهن فسفات  1

 

 

استفاده نادرست منجر به تضعیف باتری می شود که بر عمر باتری تأثیر می گذارد.باید به نکات زیر توجه کرد:

 

1. پارک طولانی مدت در دمای پایین.

باتری های خودروهای انرژی جدید در حال حاضر در بازار به طور عمده به دو نوع تقسیم می شوند: باتری های لیتیومی سه تایی و باتری های فسفات آهن لیتیوم.پدیده تضعیف

 

2. اغلب با باتری کم شارژ می شود.

از آنجایی که باتری‌های لیتیوم یونی اثر حافظه باتری ندارند، خودروهای برقی مانند گوشی‌های هوشمند ما هستند که می‌توان آن‌ها را در حین استفاده شارژ کرد و سعی کنید در هنگام شارژ، شارژشان تمام نشود.

 

 

3. به شدت روی پدال گاز پا گذاشته و در مواقع اضطراری ترمز کنید.

از آنجایی که خودروهای الکتریکی دارای یک ویژگی، یعنی عملکرد عالی در شتاب هستند، برخی از دارندگان خودرو دوست دارند به شدت روی پدال گاز پا بگذارند که منجر به ترمز اضطراری می شود.

اما باید مشخص باشد که جریان زیاد مقاومت داخلی باتری را به شدت افزایش می دهد و رانندگی مکرر از این طریق حتی ممکن است به باتری آسیب برساند.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب بسته باتری اسکوتر E تامین کننده. حق چاپ © 2021-2024 ctsbattery.com . تمامی حقوق محفوظ است.