پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد باتری قدرت بخش عمده ای از توسعه بازار باتری لیتیوم یون را به خود اختصاص می دهد
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-0731-84282664
اکنون تماس بگیرید

باتری قدرت بخش عمده ای از توسعه بازار باتری لیتیوم یون را به خود اختصاص می دهد

2022-11-28

آخرین اخبار شرکت در مورد باتری قدرت بخش عمده ای از توسعه بازار باتری لیتیوم یون را به خود اختصاص می دهد

باتری قدرت بخش عمده ای از توسعه بازار باتری لیتیوم یون را به خود اختصاص می دهد

 

در حال حاضر باتری های برق سهم زیادی را در استفاده از باتری های لیتیوم یونی به خود اختصاص می دهند و سهم بازار آن در بخش باتری های لیتیومی تنها در سال 2020 به 56.10 درصد رسیده است.باتری قدرت به طور گسترده در وسایل نقلیه الکتریکی برای سناریوهای مختلف استفاده می شود، قایق ها و کشتی های برقی، خودروهای دو چرخ مانند دوچرخه های برقی، اسکوتر، و ابزار الکتریکی و غیره. در میان آنها، بخش EV سریع ترین رشد را دارد و در مقیاس خود بزرگ ترین است. در مورد کاربردهای پایین دستی باتری های قدرت.باتری قدرت جزء کلیدی برای ترویج توسعه صنعت خودروهای انرژی جدید در نظر گرفته می شود.

 

در سال‌های اخیر، کشورهای اروپا، آمریکای شمالی، آسیای شرقی و سایر مناطق تلاش‌هایی برای توسعه انرژی پاک با تنظیم ترکیب انرژی خود برای دستیابی به هدف انتشار کربن و بی‌طرفی کربن انجام داده‌اند.

در عین حال، پیشرفت مداوم در فناوری و زیرساخت های مربوط به EV وجود داشته است.صنعت خودروهای انرژی جدید به سرعت در حال توسعه است.

 

بر اساس آمار ارائه شده توسط EV Sale، حجم فروش جهانی خودروهای انرژی نو در سال 2020، 3.24 میلیون دستگاه بوده است که 43.36 درصد بیشتر از سال گذشته است.در سال 2021، حجم فروش خودروهای انرژی نو در سراسر جهان به سرعت افزایش یافت و به 6.75 میلیون دستگاه رسید که 108 درصد بیشتر از سال گذشته است.این رقم در سال 2022 به شدت ادامه می‌یابد. در سال‌های اخیر، تحت سیاست ترویج شدید «خنثی‌سازی کربن» و «برقی‌سازی، هوشمندی و اتصالات متقابل» صنعت خودروسازی، اقتصادهای بزرگ جهان سهم بازار خودروهای انرژی نو را افزایش داده‌اند.انتظار می رود که بازار جهانی خودروهای انرژی جدید به طور مداوم و قابل توجهی در چند سال آینده توسعه یابد.

آخرین اخبار شرکت باتری قدرت بخش عمده ای از توسعه بازار باتری لیتیوم یون را به خود اختصاص می دهد  0

 

چین یکی از بزرگترین بازارهای خودروهای انرژی نو در جهان است.این بازار که توسط سیاست ها و نیروی بازار پیش می رود، در سال های اخیر توسعه سریعی را تجربه کرده است.طبق داده‌های انجمن خودروسازان چین، از زمان اجرایی شدن سیاست‌های ترجیحی مرکزی و محلی، فروش سالانه خودروهای جدید انرژی از 18000 خودرو در سال 2013 به 1.206 میلیون خودرو در سال 2019 به سرعت افزایش یافته است. در سال 2013. در سال 2020، حجم فروش خودروهای انرژی نو 1.367 میلیون است.در مواجهه با COVID-19، حجم فروش خودروهای انرژی نو نسبت به سال گذشته 10.9 درصد رشد داشته است.

در سال 2021، حجم کلی تولید و فروش خودروهای انرژی نو به ترتیب 3.545 میلیون و 3.521 میلیون دستگاه بوده است که نسبت به سال گذشته 159.5 درصد و 157.5 درصد رشد بی سابقه داشته است.و سهم بازار نیز به 13.4 درصد افزایش خواهد یافت.در نیمه اول سال 2022، وسایل نقلیه جدید انرژی همچنان روند رشد بالایی را حفظ خواهند کرد.تولید و فروش خودروهای انرژی نو به ترتیب 2.661 و 2.6 میلیون با رشد سالانه 118.2 درصد و 115.0 درصد خواهد بود.

در سال های اخیر، با کاهش تدریجی سیاست یارانه ها تا لغو آن، بازاری شدن خودروهای انرژی نو گامی محکم به جلو برداشته است.بیشتر و بیشتر شرکت های خودروهای انرژی نو بدون تکیه بر یارانه های مالی، با بهبود عملکرد محصول و سطح فنی، به رشد قابل توجهی در فروش دست یافته اند.بازار خودروهای انرژی جدید به تدریج از سیاست محور به بازار محور تغییر کرده است.

آخرین اخبار شرکت باتری قدرت بخش عمده ای از توسعه بازار باتری لیتیوم یون را به خود اختصاص می دهد  1

توسعه سریع وسایل نقلیه با انرژی جدید، تقاضای زیادی برای باتری های نیرو را به همراه داشته است.بر اساس داده های GGII، در مواجهه با COVID-19 در سال 2020، حجم فروش باتری برق در چین 80.0 گیگاوات ساعت بود که رشد سالانه 12.67٪ را حفظ کرد.در سال 2021، محموله باتری های برق چین حدود 226.0 گیگاوات ساعت خواهد بود که ناشی از توسعه سریع بازار خودروهای انرژی جدید بالادست، با رشد سالانه 182.5٪ است.در نیمه اول سال 2022، حجم فروش باتری های برق در چین از 200 گیگاوات ساعت فراتر رفت و نرخ رشد سالانه آن بیش از 150 درصد بود.

آخرین اخبار شرکت باتری قدرت بخش عمده ای از توسعه بازار باتری لیتیوم یون را به خود اختصاص می دهد  2

با اجرای سیاست های بلندمدت مانند سیستم اعتباری خودروهای انرژی جدید، فناوری صنعت خودروهای انرژی جدید به طور مداوم در حال بهبود است و زیرساخت های پشتیبانی نیز به طور فزاینده ای بهبود می یابد.خودروهای جدید انرژی و برندهایی که تقاضای بازار را برآورده می کنند، متوالی عرضه خواهند شد.تقاضای بازار باتری های برق چین نیز روند رشد سریع را حفظ خواهد کرد و در عین حال رشد بیشتر بازار بالادستی مواد آند را به همراه خواهد داشت.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب بسته باتری اسکوتر E تامین کننده. حق چاپ © 2021-2024 ctsbattery.com . تمامی حقوق محفوظ است.