پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد تفاوت بین باتری اسید سرب و باتری لیتیوم چیست؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-0731-84282664
اکنون تماس بگیرید

تفاوت بین باتری اسید سرب و باتری لیتیوم چیست؟

2021-04-28

آخرین اخبار شرکت در مورد تفاوت بین باتری اسید سرب و باتری لیتیوم چیست؟

تفاوت باتری اسید سرب و باتری لیتیوم چیست؟

 

در حال حاضر ، باتری های اسید سرب و باتری های لیتیوم در بازار وجود دارد.تفاوت باتری های اسید سرب و باتری های لیتیوم چیست؟

 

① از نظر قیمت ، به دلیل عملکرد بهتر اتلاف حرارت و عملکرد استقامت باتری لیتیوم ، فرآیند تولید از بسته بندی تا آب بندی نیز بسیار سخت است.بنابراین ، هزینه تولید بسیار بیشتر از باتری سرب-اسید است.

 

② م componentلفه اصلی الکترود مثبت دی اکسید سرب است و م componentلفه اصلی الکترود منفی سرب است.هنگام شارژ شدن باتری ، جز the اصلی هر دو الکترود مثبت و منفی سولفات سرب است.

آخرین اخبار شرکت تفاوت بین باتری اسید سرب و باتری لیتیوم چیست؟  0

                      dia نمودار ساختار باتری اسید سرب

 

در حالت کار باتری لیتیوم ، جز component اصلی الکترود مثبت دی اکسید منگنز است و جز component اصلی الکترود منفی فلز لیتیوم یا فلز مصنوعی آن است که از محلول الکترولیت غیرآبی استفاده می کند.در حالت شارژ ، اکسید فلز آلیاژ لیتیوم معمولاً به عنوان ماده کاتدی ، گرافیت به عنوان ماده آند و الکترولیت غیرآبی به عنوان باتری استفاده می شود.

آخرین اخبار شرکت تفاوت بین باتری اسید سرب و باتری لیتیوم چیست؟  1

(نمودار ساختار باتری لیتیوم

 

memory جلوه حافظه متفاوت است.باتری پس از مدتی به حالت خواب می رود و ظرفیت کمتر از مقدار طبیعی است.باتری اسید سرب اثر حافظه خواهد داشت ، بنابراین برای فعال کردن باتری و بازیابی ظرفیت طبیعی آن ، به روش ها و تجهیزات خاصی نیاز است.باتری لیتیوم ویژگی های خاص خود را دارد ، بدون اثر حافظه.برای فعال سازی باتری و بازیابی ظرفیت طبیعی آن فقط به 3-5 دوره تخلیه شارژ طبیعی نیاز دارد.

 

service عمر مفید باتری های اسید سرب فقط دو سال است و تعداد دوره های تخلیه شارژ کامل به طور کلی کمتر از 300 است. عمر مفید باتری لیتیوم چهار تا پنج سال است.با دوام است و می تواند بیش از 500 بار به طور کامل شارژ و تخلیه شود.

 

efforts تلاش های حفاظت از محیط زیست متفاوت است.طبق سیاست های حفاظت از محیط زیست ، به منظور محافظت از محیط زیست و کاهش آلودگی ، آلودگی ناشی از درمان نادرست در تولید ، استفاده و بازیافت باتری های سرب اسید وجود دارد.با این حال ، باتری های لیتیوم به دلیل بسته بندی و آب بندی کامل ، نسبتاً سازگار با محیط زیست هستند.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب بسته باتری EV تامین کننده. حق چاپ © 2021-2024 ctsbattery.com . تمامی حقوق محفوظ است.